Rehabilitacja aparatem impulsowym VADOplex

Narzekasz na silny obrzęk dolnych i górnych kończyn? Wykryto u Ciebie zakrzepicę żył głębokich? A może zmagasz się z obwodową niewydolnością naczyń tętniczych lub zaburzeniami krążenia? Istnieje sposób, żeby temu zaradzić. Na rynku pojawiło się niezwykłe urządzenie do rehabilitacji, dzięki któremu pozbędziesz się wielu dolegliwości i schorzeń. Jego zastosowanie doceniły już tysiące osób na całym świecie. Wypożycz system impulsowy do rehabilitacji VADOplex już teraz!

VADOplex – co to jest?

VADOplex to system impulsowy, którego działanie opiera się na naśladowaniu impulsów naturalnie wytwarzanych przez ludzkie ciało podczas ruchu. VADOplex jest w pełni bezpiecznym i prostym w użyciu urządzeniem, które gwarantuje niezwykłe efekty. Ten innowacyjny sprzęt poprawia powrót żylny i perfuzję tętniczą, zmniejsza obrzęki, a także przyspiesza gojenie się ran.

VADOplex bazuje na technologii impulsów, która znacznie obniża ryzyko DVT w postaci LMWH bez niepożądanych skutków ubocznych. Dużą zaletą tego urządzenia rehabilitacyjnego jest fakt, że skraca czas hospitalizacji pacjentów i umożliwia szybsze przystąpienie do właściwej terapii.

VADOplex Foot Pad – zapomnij o problemach żylnych!

VADOplex foot to wyjątkowe urządzenie, dedykowane osobom:
  • zmagającym się zakrzepicą żył głębokich,
  • cierpiącym na obwodową niewydolność naczyń tętniczych,
  • z zespołem stopy cukrzycowej (także w przypadku wystąpienia silnych owrzodzeń),
  • z zespołem ciasnoty,
  • zmagającym się z owrzodzeniem żylakowym,
  • chorującym na przewlekłe obrzęki naczyniowe, np. limfatyczne,
  • cierpiącym na zaburzenia krążenia tętniczego kończyn (również, gdy potrzebna jest rewaskularyzacja).
Korzystając z urządzenia rehabilitacyjnego VADOplex foot, zapomnisz o dolegliwościach i schorzeniach, które dotykają kończyn dolnych.
Sprawdź teraz!

VADOplex Hand Pad – skuteczny sposób na uciążliwe obrzęki

VADOplex hand to urządzenie z grupy IPK poprawiające przepływ krwi. Wytwarza ono impulsy ciśnieniowe, które następnie dostarczane są do splotu żylnego dłoni. VADOplex hand przyczynia się do produkcji tlenku azotu, dzięki czemu mięśnie naczyniowe rozluźniają się, a przepływ krwi ulega znacznej poprawie. VADOplex jest przeznaczony zarówno do profesjonalnego użytku w klinikach, jak i stosowania w domowych warunkach.
Należy pamiętać, że VADOplex może być używany wyłącznie ze specjalnymi ochraniaczami. Są one dostępne zarówno w wersji na stopy, jak i dłonie. Do urządzenia można również dokupić specjalne wkładki.
Idź do sklepu